Služby

Home » Služby

Chemické čistenie kože, velúru a kožušín
Potrebuje Váš kožuch nový lesk. My mu ho vrátime!
Špecializujeme sa i na čistenie výrobkov z kože ako sú slovenský kožuch, kožuchy s dlhým vlasom, kožené bundy vyrobené z hladkej i brúsenej kože, kožené rukavice a rôzne iné.
Čistiaci proces prebieha s prídavkom prírodných olejov tzv. likérov, ktoré udržujú kožu po vyčistení vo výbornej vláčnej kondícii. Na čistenie preberáme kožené odevy označené na vnútorných etiketách so symbolom P.

Čistenie kožených kabeliek
Áno, aj takúto službu môžete využiť v našej čistiarni!
Čistíme kožené kabelky z brúsenej aj hladkej kože. Nakoľko čistenie sa realizuje väčšinou ručne ide o citlivú starostlivosť o Vašu kabelku. Nesnažte sa fľaky odstrániť rôznymi prípravkami, je to najväčšia chyba, ktorú môžete spraviť , pretože tak špina prenikne ešte hlbšie a vyčistenie môže byť niekedy i nemožné.

Chemické čistenie
Čo nemôžete vyprať, môžeme chemicky vyčistiť!
Chemickým čistením zabezpečíme vysokú účinnosť odstraňovania nečistôt a škvŕn so značnou výhodou šetrnosti k materiálom odevu. Ponúkame chemické čistenie všetkých odevov z textilu, kože, velúru alebo kožušín, chemické čistenie bytového textilu, diek, prikrývok, pracovných odevov, športových dresov, čistenie kostýmov z divadiel a mnoho dalších…

Pranie
Získajte viac času pre rodinu! Vyperieme Vám akýkoľvek odev či textil!
Poskytujeme najvyššiu kvalitu prania a žehlenia košiel, šiat, nohavíc, páperových vetroviek, pracovných odevov, ako i všetkého sortimentu prádla, paplónov, záclon a veľa ďalšieho. Aviváž a škrobenie sú samozrejmosťou.

Žehlenie
Neradi žehlíte? Nevadí . Prineste si ožehliť Vašu bielizeň a odevy ku nám!
Poskytneme Vám v dnešnej dobe čoraz viac využívanú službu a to žehlenie doma vypratej bielizne a odevov. V prípade akýchkoľvek požiadaviek v tomto smere Vám personál plne vyjde v ústrety.

Čistenie kobercov
Máte v pláne veľké upratovanie? My Vám s ním pomôžeme!
Prostredníctvom firmy s dlhoročnou tradíciou Vám zabezpečíme profesionálne čistenie a pranie všetkých druhov a veľkostí kobercov. Podrobnosti o technologickom postupe nájdete na www.okclean.sk . Je Váš koberec priveľký a neviete ako ho dopraviť k nám? Radi Vám ho odvezieme a čistý privezieme.